top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıNadin Tavşan

Doğal Ve Işıltılı Yaz Bronzluğu İçin Ürün Tavsiyeleri

Güncelleme tarihi: 4 Ağu 2022

En iyi bronzlaştırıcılar, ten renginizi bir tık koyulaştırırken yüze, dekolteye, kollara ve hatta bacaklara ve tüm cilt tonlarında güneşten bronzlaşmışçasına bir ışıltı verir. İyi bir bronzlaştırıcının da yapabileceği şeylerden bir diğeri ise, yüz hatlarını ortaya çıkarmaktır. Normalde çok da ön planda olmayan elmacık kemiklerini veya köprücük kemiklerini ön plana çıkarabilir, çene hattınızı belirginleştirebilir ve hatta burun şeklinizi bile değiştirmenize yardımcı olabilir. Her şey ışık ve gölgeye bağlı. Makyaj tamamen bir illüzyon sanatı.En püf nokta güneşin cildinize doğal bir şekilde değdiği noktalara uygulama yapmak. Bronzer ile birlikte doğal bir tonda allık kullanmanız "güneşten bronzlaşmış/yanmış"görüntüsünü elde etmenizi sağlayacak.


Benefit Cosmetics Hoola BronzerEn sevilen, turunculuk içermeyen ancak doğal görünümlü ışıltılar içeren bronz pudrayı 4 farklı ton seçeneğiyle bulabilirsiniz. Kendi çok amaçlı fırçasıyla yüzünüzde vurgulamak istediğiniz noktalarda uygulama yapabilirsiniz.

İncelemek için tıklayın.


Bobbi Brown Bronzing Powder
Yıl boyunca güneşte bronzlaşmış bir görünüm elde etmenizi sağlayan yumuşak ve mat bitişli hafif yapılı bronzlaştırıcı pudra.

Gerçek cilt tonunuza uygun pigmentleriyle cildinize doğal görünümlü bir sıcaklık katar.

Renk seçeneklerini incelemek için şimdi tıklayın.


Hourglass Ambient Lighting BronzerÖzellikle makyaj randevularımda sıkça kullandığım, doğal ve ışıltılı bitiş elde etmenizi sağlayan, tüm cilt tonlarıyla uyumlu bir pudra.

Bu ürün şu anda yalnızca seyahat boyunda satılıyor ülkemizde, ama çantanıza atıp çıkmanız için ideal bir ürün. Şimdi inceleyin.


Dior Forever Natural Bronze

Mineral içerikli, son derece hafif ve doğal görünümlü bir pudra. Uygulama sonunda gerçekten güneşten yanmışçasına "sun kissed" etkisini elde edebileceğiniz bir ürün.

Renk seçeneklerini incelemek için tıklayabilirsiniz.


Tom Ford Soleil Glow BronzerEn sevdiğim ürünü en sona sakladığımı söylemeliyim. Çantanıza atıp çıkabileceğiniz, cildinize değdiği an lüksü ve doğal bronz ışıltıyı hissetmenizi sağlayacak bir pudra. İncelemek için tıklayabilirsiniz.


Siz hangi ürünü tavsiye edersiniz? Vazgeçilmez bir bronzerınız var mı?

0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page