top of page

eğitimler.

default_soft_and_hot_pink_toned_makeup_products_scattered_crea_3_bab51228-77bc-4d3a-9028-9

1

Profesyonel Makyaj Eğitimi

Güzellik dünyasında uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanan bu eğitim programı, makyaj sanatının inceliklerini ve profesyonel teknikleri öğretir. Dünyaca ünlü makyaj artisti Nadin Tavşan tarafından verilen bu kapsamlı eğitim, hem teori hem de pratik uygulamalarla zenginleştirilmiştir. Yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi geliştirerek güzellik endüstrisinde fark yaratın.

2

Hızlandırılmış Makyaj Eğitimi

Zamanı sınırlı olan ancak makyaj konusunda derinlemesine bilgi sahibi olmak isteyenler için ideal olan bu hızlandırılmış kurs, en yeni teknikler ve trendlerle donatılmıştır. Kısa sürede profesyonel düzeyde makyaj yapabilme becerisine sahip olmanızı sağlayacak bu eğitim, Nadin Tavşan’ın uzmanlığıyla pratik ağırlıklı ve son derece etkilidir.

3

Kişiselleştirilmiş Makyaj Eğitimi

Kendine has güzellik ihtiyaçlarınızı ve stilinizi ortaya çıkarmak için kişiselleştirilmiş makyaj eğitimi sunuyoruz. Nadin Tavşan tarafından özel olarak hazırlanan programlar ile cilt tipiniz, yüz hatlarınız ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda en uygun makyaj tekniklerini öğrenin. Güzellik sırlarınızı keşfederek, her zaman en iyi halinizi ortaya koyun

Ek Servisler

default_soft_and_hot_pink_toned_makeup_products_scattered_crea_2_2c5f8c2f-5715-46ce-abb3-d

1

Kişisel Güzellik Danışmanlığı

Kişisel güzellik danışmanlığı hizmetimiz, size özel güzellik ihtiyaçlarınızı belirlemek ve en uygun bakım çözümlerini sunmak amacıyla oluşturulmuştur. Cilt tipiniz, yaşam tarzınız ve kişisel tercihleriniz doğrultusunda en etkili güzellik rutinini birlikte planlıyoruz.

2

Online Kişisel Güzellik Danışmanlığı

Zaman ve mekandan bağımsız olarak, online kişisel güzellik danışmanlığı hizmetimizle evinizin konforunda profesyonel danışmanlık alabilirsiniz. Video görüşmeleri aracılığıyla cilt bakım rutinlerinizi, makyaj tekniklerinizi ve güzellik ürünlerinizi optimize edebiliriz.

3

Online Makyaj Eğitimleri

Online eğitimlerimiz, profesyonel makyaj tekniklerini öğrenmek isteyenler için harika bir fırsattır. Online olarak sunulan bu eğitimlerle, makyaj dünyasında kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Eğitimlerimiz; temel makyaj tekniklerinden ileri düzey uygulamalara kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Kayıt ve Bilgi Formu
Uygun Günleriniz

Bilgi talebiniz bize ulaşmıştır. En kısa sürede iletişime geçeceğiz.

bottom of page