top of page

hakkımda.

Nadin Tavsan

Aldığım profesyonel makyaj eğitimin ardından ünlü makyaj sanatçısı asistanı olarak, Instyle, Marie Claire, ELLE, GQ gibi dergilerin çekimlerinde çalıştım. Punto Leather, YSL Beauty, Pandora, Beymen gibi markalarla çalışma fırsatı buldum. Aynı zamanda reklam ve katalog çekimlerinde birden fazla marka için makyaj tasarımı yaptım.

Çeşitli markaların defilelerinde ve bir çok kez Fashion Week’te görev aldım, Antalya’da düzenlenen Miss Fashion TV Awards’da görev alan modellerin makyaj tasarımını yaptım. L'Oreal Turkey bünyesinde bulunan NYX Cosmetics markasında makyaj sanatçısı olarak çalıştım. Tüm bunların yanı sıra bir çok ünlüyle tanışıp çalışma ve reklam çekimlerinde bulunma fırsatım oldu.

2023 yılında İngiltere'ye taşındım ve burada bir çok Masterclass'a katıldım. Aynı zamanda İngiltere'de aktif olarak makyaj sanatçısı olarak hizmet vermeye devam ettim.

2024 yılında kadınlara özel güzellik, kişisel bakım, eğitim ve bir çok alanda hizmet veren ve dijital bir platform olan The Pink Sphere markasını yarattım.

11 yılı aşkın süredir profesyonel makyaj hizmeti vermekteyim.

bottom of page